Adeo Screen

Adeo Screen
Zaczynając w roku 1989 Grupa Adeo przeszła długą drogę, w trakcie której zrealizowanych zostało wiele pomysłów i projektów. Firma rozpoczęła swoją działalność jako włoska firma Videopool, lider na rynku projektorów, który wraz rozpoczęciem produkcji ekranów projekcyjnych oraz ich eksportem na rynki międzynarodowe, przekształcił się w Grupę Adeo.

Od 2001 roku Grupa Adeo prowadzi działalność: we Włoszech jako dystrybutor audio/wideo dla sektora profesjonalnego i kina domowego/High End oraz w Europie jako Adeo Screen, jeden z najbardziej wyróżniających się producentów ekranów projekcyjnych. Rosnąca rozpoznawalność i działalność firmy poza granicami krajowymi pobudziła inwestycję w struktury mające na celu zwiększenie mocy produkcyjnych. W ten sposób narodził się zakład produkcyjny w Złotoryi, w Polsce, z powierzchnią 3.500 m2 przeznaczoną na produkcję i magazyn oraz powierzchnią 1000 m2 obejmującą pomieszczenia biurowe i showroom. Na wyniki nie trzeba było długo czekać: Adeo Screen w krótkim czasie zdobyło ważną pozycję na rynku polskim jako wiodący producent wysokiej jakości ekranów projekcyjnych.

Działalność firmy opiera się na kilku solidnych zasadach. Zaczynając od badań i projektowania opartych na naszym silnym "know how" wynikającym z dziesięcioletniego doświadczenia, po wysoką jakość gwarantowaną przez włoski design i najnowsze oferowane rozwiązania technologiczne. Zasadniczą rolę odgrywają również takie czynniki jak: kontrola poszczególnych faz produkcji, personalizowanie produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz customer care, czyli pomoc zapewniona również po zakupie produktu. Ostatnim ważnym elementem jest bezpieczeństwo: każdy z ekranów bowiem objęty jest certifikatem CE oraz certyfikatami trudnopalności powierzchni projekcyjnych B1, M1 i M2.

W świetle tych zasad Adeo Screen wychodzi o krok naprzód wymaganiom stawianym przez poszczególne sektory rynku, od profesjonalnego i edukacyjnego do prywatnego oraz systemów kina domowego.

Jakość produktów Adeo jest, w prawdziwym tego słowa znaczeniu, na oczach wszystkich i można ją podziwiać w każdym najmniejszym szczególe wyświetlanego obrazu.

W OFERCIE ADEO SCREEN:

  • EKRANY ELEKTRYCZNE DO ZABUDOWY SUFITOWEJ

  • EKRANY ELEKTRYCZNE DO ZABUDOWY SUFITOWEJ Z NAPINACZAMI

  • EKRANY RAMOWE STACJONARNE

  • EKRANY ELEKTRYCZNE ŚCIENNO-SUFITOWE

  • EKRANY ELEKTRYCZNE ŚCIENNO-SUFITOWE Z NAPINACZAMI BOCZNYMI

  • EKRANY SCENICZNE PRZYSTOSOWANE DO KRATOWNIC