Projektor laserowy CASIO XJ-V100W

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Casio
  • 3 813,00 zł

Projektor laserowy XJ-V100W firmy CASIO.

Projektor laserowy XJ-V100W jest tani i wygodny w użytkowaniu, odporny na kurz oraz przyjazny dla środowiska.

Projektory wyposażono w kontrolę jasności w aż siedmiostopniowej skali (tradycyjne projektory z wysokociśnieniową lampą rtęciowa posiadają zwykle 2 lub 3 poziomy jasności). Tak precyzyjna skala pozwoli dostosować moc projektora do warunków panujących w pomieszczeniu. Dzięki temu obraz będzie bardziej czytelny - unikniemy zbyt małej lub zbyt dużej jasności, a także efektywniej dostosujemy poziom zużywanej energii. Jasność możemy wygodnie zmieniać za pomocą pilota - i to bez wchodzenia do menu ekranowego.

Przystosowane do ciągłej pracy.

Projektory CASIO przystosowane są do pracy w trybie 24/7. Wymagają jedynie szybkiego restartu raz na dobę. Ten atut w połączeniu z niezwykłymi parametrami żywotności źródła światła sprawia, że są to urządzenia nadające się do  instalacji typu digital signage w przestrzeniach komercyjnych.

Łatwa wymiana klasycznego projektora na nowy Laser&LED

Ze względu na duży zakres zoomu optycznego model XJ-V100W łatwo będzie można zastosować w większości istniejących już instalacji, bez zmiany pozycji posiadanego uchwytu sufitowego. Warto też zwrócić uwagę na wysoką odporność na kurz, która pozwala na korzystanie z projektora również w trudniejszych warunkach.

Niskie koszty użytkowania to specjalność technologii Laser&LED

Zaletą Laser&LED jest przede wszystkim wytrzymałość źródła światła obliczona na 20 000 godzin. Dodatkowo dochodzi do tego dużo niższe zużycie energii (które, w przybliżeniu, wynosi połowę zużycia energii projektorów z rtęciowym źródłem światła o porównywalnej jasności). Te wszystkie zalety przenoszą się na bardzo niskie całkowite koszty użytkowania w porównaniu do klasycznych projektorów z lampami rtęciowymi. Na całkowite koszty użytkowania składają się koszty zakupu, koszt wymiany lampy, koszty wymiany filtrów oraz koszty elektryczności. W przeciwieństwie do lamp rtęciowych, źródła światła Laser&LED nie wymagają czasu na rozgrzewanie się i chłodzenie. Projektor jest gotowy do pracy z pełną jasnością w ciągu 5 sekund, a jego wyłączenie następuje natychmiast po naciśnięciu przycisku.  

 

Typ projektora Bezlampowy
Biznes i edukacja
Technologia: Laser&LED
Rozdzielczość: 1.280 x 800 (WXGA)
Kontrast: 20000:1
Jasność : 3000 ANSI lm
Żywotność źródła światła: 20.000 h
Zoom/Focus: 1.5x
Współczynnik odległości: 1.32-1.93:1
Szerokość obrazu: 0.89-7.62 m
Przekątna: 35-300"
Wejścia video: HDMI, VGA (D-Sub15)
Wejścia audio: Mini jack 3.5 mm
Wyjścia audio: Mini jack 3.5 mm
Porty komunikacyjne: Micro-USB B (serwisowe), RS232
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 97 x 299 x 299 mm
Wyposażenie standardowe: Instrukcja obsługi, kabel zasilający, karta gwarancyjna, pilot
Gwarancja: 3 lata na projektor i 5 lat (do 10.000 godzin) na źródło światła przy użytkowaniu do 12 godzin dziennie;
2 lata na projektor i 2 lata (do 6.000 godzin) na źródło światła przy użytkowaniu powyżej 12 godzin dziennie
Funkcje: Bezfiltrowy układ chłodzenia, korekcja Keystone (w pionie +/- 30°) - korekcja efektu trapezowego, menu ekranowe w j. polskim, szybkie włączanie i wyłączanie

 

Szczegółowe dane techniczne znajdują się w załączonej poniżej karcie katalogowej (zakładka "Załączniki").

W PRZYPADKU PYTAŃ: biuro@ekrany.com.pl