BENQ

BENQ

Informacje o firmie

Witamy w BenQ Corporation - lidera w produkcji innowacyjnych urządzeń cyfrowych powszechnego użytku, które łączy idea -  " Bringing Enjoyment 'N' Quality to life" - "Liczy się przyjemność i jakość życia".

BenQ jest światowym pionierem cyfrowej ery, wyróżniając się przez wyjątkową filozofię "Enjoyment Matters ”. Ten duch istnieje w każdej naszej innowacyjnej technologii i w każdym nagrodzonym produkcie. Filozofia ta, leży u podłoża rozwoju produktu, modelu biznesowego, partnerstwa, i kultury firmy. Jest inspiracją dla naszych pracowników i znajduje odwzorowanie wśród mieszkańców świata.

"Liczy się przyjemność" nasze działanie jest poświęcone podnoszeniu życia do wyższego poziomu wolności, wydajności, łatwości, i przyjemności. Wierzymy ze swoim ciągłym wysiłkiem przyczyniamy się do budowy lepszej przyszłości, a rzeczy na pewno będą wyglądać wspaniale!

Z solidnym zapleczem i dowiedzionymi kompetencjami w dziedzinie projektowania produktu,  wyswietlaczy wizyjnych, rozwiązań mobilnych, i technologii konwergencji sieci, firma BenQ oferuje szeroki asortyment produktów:

 

Projektory

Monitory LCD

Telewizory LCD

Komputery All in One

Notebooki

Netbooki

Aparaty Cyfrowe

Telefony Komórkowe