Ekran do zabudowy 180/113 AVERS Contour

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AVERS SCREENS
  • 2 452,68 zł

 

Ekran projekcyjny przeznaczony do instalacji w ukrytej, (np. w suficie podwieszonym). Jego obudowa pozostaje niewidoczna i nie zaburza wyglądu pomieszczenia, obecność ekranu ujawnia się po rozwinięciu na czas trwania projekcji. W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych.
Obudowa ekranu wykonana jest z blach stalowych pokrytych farbą proszkową w kolorze białym. Jej 3 moduły funkcjonalne odpowiadają za prostą instalację (moduł sufitowy), niezawodną eksploatację (moduł ekranowy) i estetyczny wygląd (moduł maskujący).
Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu umieszczonego bliżej przedniej części obudowy. Rozwiązanie to gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. Prędkość zwijania/rozwijania tkaniny projekcyjnej wynosi 730 cm/min (ekrany o szerokości całkowitej powyżej 270 cm) lub 490 cm/min (ekrany o szerokości całkowitej do 270 cm). Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym.

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący.

 

ROZMIAR: 180 / 113 cm

 

 

Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny typu SILENT z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej.

 

Szczegółowe dane techniczne w załączonej poniżej karcie katalogowej

 

Dostępne formaty:

  • 16:9

  • 16:10
  • 4:3

  • 1:1

Dostępne powierzchnie projekcyjne :

 

White Ice 

przednia strona: biała matowa;

tylna strona: biała błyszcząca

1.2 gain; gr. 0,40 mm

kąt widzenia: 120°

New Coral

przednia strona: biała matowa;

tylna strona: biała matowa

3.2 gain; gr. 0,40 mm

kąt widzenia: 90°

Matt Grey 

przednia strona: szara matowa;

tylna strona: czarna 

0.8 gain; gr. 0,35 mm

kąt widzenia: 150°

Matt White

przednia strona: biała matowa;

tylna strona: czarna

1.0 gain; gr. 0,35 mm
kąt widzenia: 150°

 

 

Dostępne kolory obudowy:

  • biały (w standardzie)

  • dowolny kolor z palety RALW PRZYPADKU PYTAŃ: biuro@ekrany.com.pl