Ekran do zabudowy 190/107 Inceel Vision White z czarnymi ramkami

  • 3 688,77 zł

Ekran do zabudowy sufitowej kartonowo-gipsowej;
Rozmiar obrazu: 190 x 107 cm;
Powierzchnia projekcyjna: Vision White z czarnymi ramkam


Ekran do zabudowy Inceel 190 x 107 Vision White z czarnymi ramkami

 

Ekran do zabudowy sufitowej kartonowo-gipsowej;
Rozmiar obrazu: 190 x 107 cm;
Powierzchnia projekcyjna: Vision White z czarnymi ramkami;

 

Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona do zabudowy sufitowej, dedykowana dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym. Firma Adeo Screen opracowała własny projekt najwyższej jakości ekranu przeznaczonego do instalacji wszędzie tam, gdzie klient oczekuje całkowitego ukrycia ekranu w suficie. Pracownicy działu badań i rozwoju Adeo Screen położyli szczególny nacisk na wygodę montażu, szczególnie możliwość elastycznego dopasowania kasety ekranu do płaszczyzny istniejącego sufitu właściwego i podwieszanego oraz łatwego demontażu ekranu w razie potrzeby.

Ekrany Inceel dostępne są w formatach 4:3, 16:9 (16:10) lub innych nie przekraczjących 1:1 (na zamówienie) oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia - VisionWhite (standard), VisionWhitePro (nie przepuszczająca światła), ReferenceGrey (zwiększająca kontrast), VisionAcoustik (przepuszczająca dźwięk). Kasety wykonane są w całości z aluminium.

VisionWhite
Biała powierzchnia do projekcji przedniej

 

Materiał projekcyjny pozwalający uzyskać najwyższą jakość otrzymywanego obrazu wśród powierzchni projekcyjnych. Wszechstronny profil pozwala na jej użycie w różnych zastosowaniach, zarówno w instalacjach profesjonalnych oraz w zestawach kina domowego. Szeroki kąt widzenia, wysoka jasność i doskonałe właściwości rozpraszania światła, brak efektów hot-spot oraz wyjątkowa jednolitość koloru sprawiły, że stała się ona powierzchnią referencyjną Adeo Screen. Powierzchnia elastyczna, odporna na zagniecenia i łatwa w konserwacji. Nie należy stosować, kiedy za ekranem znajduje się źródło światła.

 

Współczynnik gain: 1.2

 

Możliwość personalizacji z PSS (Personal Screen System):

Wymiar powierzchni projekcyjnej: szerokość i wysokość

Rodzaj napędu: standardowy elektryczny lub z wbudowanym sterowaniem radiowym

Kaseta: dostępny tylko z kasetą

Kolor kasety: dostępny tylko biały

Powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionWhitePro, VisionAcoustik, VisionRear, ReferenceWhite i ReferenceGrey, dostępne także z czarnymi ramkami z wyłączeniem VisionRear

Wysokość czarnego topu: od 5 do 45 cm

Strona wysuwu ekranu: przednia lub tylna

Strona montażu silnika: tylko prawa

Akcesoria standardowe:

Zestaw do montażu sufitowego zawierający 8 szt. gwintowanych prętów pozwalających na instalację ekranu w zabudowie o maksymalnej wysokości 1 m

w wersji standardowej elektrycznej: przewodowe sterowanie naścienne (przełącznik ścienny)

plastikowe zatyczki do zamykania otworów w płycie gipsowo-kartonowej