Laser, jasność i trwałość w przystępnej cenie

09-12-2019

Coraz więcej organizacji szuka sposobów na zastąpienie swoich starych projektorów na bazie lampy, znacznie lepszymi projektorami laserowymi - i ma to swoje uzasadnienie. Seria EB-L600 od Epsona oferuje trzy podstawow projektory laserowe, dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw i placówek edukacyjnych. Natężenie światła w serii L-600 wynosi do 6.000 lumenów i sprzęt ten nie wymaga prac konserwacyjnych przez co najmniej 20.000 pierwszych godzin użytkowania.

„Obserwujemy rosnące zainteresowanie firm i placówek edukacyjnych wymianą tradycyjnych projektorów opartych na lampie na system laserowy o jasności w skali pomiędzy 5.000 a 6.000 lumenów”- zauważa Jakub Łapiński Business Account Manager w polskim oddziale firmy Epson – „Seria projektorów L600 doskonale spełnia to zapotrzebowanie.”

Kombinacja źródła światła laserowego z technologią 3LCD daje kompaktowy, lekki i wszechstronny produkt, który z łatwością może zastąpić projektory na bazie lampy. Klienci nie muszą się martwić instalacją urządzeń z serii L600, ponieważ mogą one być zamontowane pod dowolnym kątem i są wyposażone w szeroką gamę opcji łączności.

Seria składa się z modelu EB-610W typu HD Ready oraz EB-610U i L615U typu Full HD. Modele Full HD są dodatkowo wyposażone w technologię Screen Mirroring, a cała seria 600 oferuje funkcję przesuwania obiektywu, łączność HDMI oraz kompatybilność z HDBaseT.

Technologia laserowa gwarantuje spektakularne kolory. Użytkownicy nie muszą zasłaniać żaluzji w sali projekcyjnej i mogą wpuścić do niej światło dzienne, ponieważ jakość obrazu pozwoli zabłysnąć każdej prezentacji, nawet w jasnych pomieszczeniach.

Dzięki kompletnie nowej obudowie cała seria wygląda elegancko i nowocześnie. Bez względu na to, czy klienci preferują białe modele L610U i 610W, czy też czarny model L615U - każdy z tych projektorów z łatwością wpasuje się w nawet najbardziej stylowe otoczenie. Wszystkie produkty z serii są wyposażone w dopasowaną tylną pokrywę, aby ukryć przewody i kable i zapewnić optymalną sylwetkę.

Sprawdzona technologia laserowa od Epsona umożliwia podejście „Ustaw i Zapomnij”. Źródło światła daje gwarancję żywotności przez okres 5 lat lub 20.000 godzin, co oznacza, że użytkownicy nie muszą się już martwić wymianą lamp przez dłuższy czas.