Projektor do gier i filmów? Oto Epson EH-TW 9400

30-08-2019

Redakcja największego polskiego dziennika w serwisie FAKT.PL sprawdziła co oferuje projektor Epson EH-TW9400 4K Pro-UHD. Mimo znacznych rozmiarów i sporej, jak na projektor domowy, wagi – aż 11 kg, uznała go za świetne centrum domowej rozrywki.

Projektor jest w stanie perfekcyjnie wyświetlić olbrzymi obraz – aż do 300 cali. Doskonale nadaje się do dużych pomieszczeń – minimalna odległość od ekranu powinna być większa niż 3 m. Warto zauważyć, że obiektyw jest poruszany silnikami, dzięki czemu możemy np. powiesić urządzenie pod sufitem i wszystkie korekty (wielkość obrazu, przesunięcie osi, ostrość, etc) wykonać za pomocą pilota – to spore udogodnienie. Dodatkowo w pamięci projektora można zapisać aż 10 własnych ustawień położenia obiektywu.

Projektor jest jasny – 2600 ANSI lumenów i ma kontrast dynamiczny 1 200 000:1. Dynamiczna przesłona przyciemnia automatycznie obraz w ciemnych scenach, aby nie dochodziło do efektu wypalenia. Epson TW9400 4K jest w stanie wyświetlać obraz trójwymiarowy (wymagane aktywne okulary), obsługuje HDR i oferuje bardzo niski jak na projektor input lag – 20 ms. To oznacza, że będą z niego zadowoleni także gracze komputerowi. Żywotność lampy w trybie ekonomicznych to aż 5 tys. godzin.Więcej na ten temat znajdziemy w serwisie fakt.pl. w dziale hobby

Link do tego projektora w naszym sklepie:

projektor-epson-4k-eh-tw9400