Słuchawki onkyo es-hf300

  • Dodaj recenzję:
  • 599,00 zł

Onkyo robi ukłon w kierunku tych klientów którzy preferują urządzenia przenośne, a znając doskonałą jakość produktów firmy skłonni będą do skorzystania z jej unikatowej oferty. Japończycy zastosowali w swych najnowszych produktach przetworniki tytanowe zapewniające wspaniałą dynamikę i szczegółowość odtwarzanego dźwięku. Model ES-HF300 wyposażony jest w odłączane przewody zasilające.

Przewód wykonanym jest z elastomerów w formie płaskiej, nieplączącej się taśmy. Duże 40 milimetrowe szerokopasmowe przetworniki, wykonane z tytanu, zapewniają najwyższej klasy reprodukcję średnich i wysokich tonów, natomiast unikalny system komór basowych pozwoli na odtwarzanie głębokiego solidnego i muskularnego basu.

Obudowy przetworników wykonane są z aluminium (podobnie jak gałki głośności w najdroższych amplitunerach i wzmacniaczach Onkyo), a sygnał sterujący dostarczany jest oddzielnie do każdego z nich. Model ES-HF300 oferowany jest z przeźroczystym przewodem z miedzi beztlenowej 6N co zapewnia mu przejrzystą średnicę, dokładne, delikatne wysokie tony i jedwabisty głęboki bas.

 SPECYFIKACJA
Pasmo przenoszenia 10-27000 Hz
Przetworniki Szerokopasmowy, dynamiczny, tytanowy
Impedancja 32 Ω
Waga 0,24 kg
Maksymalna moc wejściowa 1000 mW
Poziom ciśnienia akustycznego 97 dB/mW
Typ przewodu przeźroczysty z miedzi beztlenowej 6N w elastomerowej otulinie
Długość przewodu 1,2 m
Złącza Odłączane, pozłacane MMCX oraz pozłacany 3.5 mm
Wymiary przetwornika 40 mm